Hotel Kremin Kremenchug

Весільний тур

Прийміть наші найщиріші вітання! Якщо Ви завітали на цю сторінку, значить скоро у Вас відбудеться найщасливіша подія у житті. Під час приготувань до такої урочистості Ви намагаєтесь все врахувати, але в  можливо  багато чого випустити з уваги . У нас є пігулка від Вашого головного болю-ми організовуємо весілля "під ключ".

Весільний Тур від готелю «Кремінь» - це незвичайне свято, якого гідна справжня любов! Винуватці свята та їхні гості, потраплять в особливу, романтичну атмосферу розкоші і вишуканості, яка зробить весілля самою  яскравою та незабутньою  подією в житті.
Літня тераса, ресторан, кафе-бар, нічний клуб - всі ці задоволення дозволяють втілити  навіть найсміливіші, і, здавалося б, неймовірні фантазії молодят. Готель «Кремінь» має багату інфраструктуру, яка створить максимальний комфорт при організації весілля «під ключ»: прикраси залу, шоу-програма, музичний супровід, фото та відео зйомка ... Всі складові Вашого весілля! Але самі інтимні, дорогоцінні моменти, безумовно, настануть після того, як Ви підніметеся у розкішний номер для молодят.

Якщо Ви вирішили перетворити Ваше весілля в бенкет на весь світ – ресторан «Кремінь», кафе-бар і коктейль клуб Джос, що знаходяться в одній будівлі нашого комлексу, забезпечать комфортне святкування Вашого події.

Весільний тур призначений для молодят, які вирішили розпочати спільне подружнє життя  в одному з мальовничих  куточків міста, та їхніх гостей.

У рамках весільного туру щасливі Молодята отримують:

 Знижку на меню в ресторані  « Кремінь»;
 Знижку на розміщення в готелі;
Можливість раннього заїзду та пізнього виїзду;
Безкоштовний вхід до клубу Джос.

Для уточнення вільної дати та замовлення свята телефонуйте:

Адміністратор ресторану
Тел: +380 536 79 29 53.

Адміністратор нічного клубу
Тел: +380 98 220 10 15
         +380 66 335 89 59

Адміністратор кафе
Тел: +380 536 79 23 09